info@shpinat.in.ua

Ліцензійна угода

Трудовое-соглашение

Загальні положення

Компанія Шпинат може бути використана як інструмент для загального зміцнення здоров’я і гарного самопочуття, в той самий момент вона не націлена на лікування будь-яких захворювань. Будь-ласка, проконсультуйтеся у лікаря, якщо Ви маєте будь-які сумніви щодо Вашого здоров’я.

Рекомендації Шпинату у вигляді загальних правил, розробленого меню, конкретних рекомендацій консультанта-дієтолога мають виконуватися як вказано заради досягнення максимального результату.

Програма схуднення розроблена на основі помірних безпечних темпів схуднення. Якщо Ви будете худнути швидше через цілеспрямоване недоїдання або посилювання будь-яких правил, це може привести до різкого падіння ваги, а отже і різних ускладнень  Вашого здоров’я.

Під час схуднення можливі відхилення від заявлених темпів схуднення у зв’язку з великою кількістю факторів, що можуть впливати на даний процес окрім харчування. Наприклад, недостатня кількість сну, стресові ситуації, простудні захворювання, занадто інтенсивні фізичні навантаження, гормональний дисбаланс і т.д.

Організаційні питання

Відмова від замовлення можлива не пізніше 2-х днів до заявленої дати початку програми харчування.

Якщо Вам необхідно відкласти дату доставки, то ми можемо перенести на зручний для Вас термін, тільки якщо Ви погодите це питання з менеджером по прийому заявок не пізніше 11.00 попереднього дня запланованої дати доставки програми харчування. Якщо Ви повідомляєте після  11.00 попереднього дня запланованої дати доставки програми харчування, то ми не зможемо перенести дату, лише повернемо 50% вартості цього дня.  Кожний випадок буде розглянуто індивідуально.

Щойно Ви почали курс, у нас немає можливості повернути Вам вартість програми. Кожний випадок буде розглянуто в індивідуальному порядку.

Ми у Facebook

Контакти
info@shpinat.in.ua

Будь в курсі! Підпишись на поради від дієтолога!

Ваше ім'я

Ваш email