info@shpinat.in.ua

8 речей, які не можна робити під час дієти

8 речей, які не можна робити під час дієти

 1«Все, вирішено – сідаю на дієту!» – Говорите ви собі. «Прекрасне рішення» – скажемо ми вам. Багато жінок говорять, що дієти «працюють», а більшість сідає на дієту по кілька разів у житті. Ось ми і вирішили узагальнити досвід і рекомендації медиків, щоб застерегти вас від типових помилок.

Помилка 1. Пропускати прийоми їжі.

Ви думаєте, що це допомагає скинути вагу, а насправді наносить дуже велику шкоду організму в цілому. Пропускаючи один або два прийоми їжі, ви призводите до того, що потім  з’їдаєте великі за розміром порції. А велика порція їжі за раз – це завжди шкода для організму. Так що, пропуск обіду або вечері – неправильна стратегія. Вона не призводить до того, що ви менше споживаєте. Все ж оптимально не три основних прийоми їжі в день, а чотири-п’ять потроху.

Помилка 2. Повністю уникати вуглеводів.

Ви думаєте, що позбавляючи себе вуглеводів, ви швидше схуднете. Дійсно, багато дієт грунтуються на відсутності вуглеводів в раціоні. Але при цьому ви забуваєте, що вуглеводи потребує, наприклад, ваш мозок. Клітковина і вуглеводи – це якраз те, чого ви потребуєте щодня, і особливо коли худнете. Що говорити про здоров’я! Для правильної роботи життєво важливих органів вуглеводи і клітковина необхідні.

2Помилка 3. Голодування.

Повністю позбавляти себе їжі не можна. Голодування – не такий вже нешкідливий процес. І найчастіше, коли говорять про голодування, все ж мають на увазі розвантажувальні дні, а це не одне і те ж. Крім того, що голодування позбавляє васздорового сну, привабливості і робить дратівливими і буркотливими, голодування може бути дуже небезпечно для здоров’я, можна отримати смертельний серцевий напад.

Помилка 4. Надмірне тренування.

Вам здається, що чим більше ви спалите калорій в спортивному залі, тим буде краще, і тим швидше ви позбудетеся ненависних кілограмів? Але це не правильно. Вам не потрібно виснажувати організм багатогодинними тренуваннями. Варто поступово збільшувати навантаження, щоб ваш організм дійсно спалював зайве, а не просто втомлювався і вимотувався. Є ризик, що тіло почне запасати зайве, як би «згадуючи», що йому належить тривале тренування і енергії   може не вистачити. Спорт потрібен в міру в залежності від вашого самопочуття, і повинен давати вам сили і енергію.

FitnessПомилка 5. Чекати, що можна схуднути тільки за допомогою дієти.

Не можна вести нездоровий спосіб життя і сподіватися на те, що тільки за допомогою овочів і фруктів ви оздоровитесь і схуднете. Будь-яку дієту варто супроводжувати іншими змінами в способі життя. Більше ходити пішки, записатися на йогу, відмовитися від шкідливих звичок – все це повинно супроводжувати ваше бажання змінити раціон харчування.

Помилка 6. Ставити нереальні цілі.

Потрібно бути вкрай обережними у своїх очікуваннях. Встановлювати той ритм втрати ваги, який прийнятний. Не дивіться на рекламні гасла: «схуднути на 25 кг за місяць!». Не спокушайтеся. Краще налаштуйтеся на те, що боротьба із зайвою вагою у вас займе достатню кількість часу, може, роки. Іноді люди розчаровуються в дієтах і можливі зміни завчасно. Ви набирали вагу роками, процес схуднення теж потребує терпіння і часу.

4Помилка 7. Зважуватися кожен день.

Якщо ви будете щоранку бігти на ваги, це вам не додасть ентузіазму. Потрібно обов’язково мати на увазі, що у жінок вага часто коливається, особливо у зв’язку з менструальним циклом, і в другій половині циклу можливий деякий набір ваги. Крім того, природні коливання у вазі також можливі і це не повинно ставати приводом для зайвих розладів. Ви і так зараз в не великому стресі перебуваєте, коли намагаєтеся навчитися дотримуватися нових правил харчування. Найкраще зважуватись один раз на тиждень.

Помилка 8. Користуватися вітамінами подружки.

Якщо раптом вам подруга або колега радить спробувати її вітаміни або таблетки, або БАДи, говорячи про те, що їй допомогло, не піддавайтеся. По-перше, різні препарати на різних людей діють по-різному. По-друге, ви повинні спочатку вичерпати власну стратегію схуднення, не відволікаючись від неї і нічого не міняючи. Тоді при не дуже задовільному результаті медики зможуть мати інформацію і обов’язково запропонують вам ваш індивідуальний раціон. І взагалі, стійкість – це те, що потрібно, коли сідаєш на дієту. У вас і так багато спокус.

Natural Health Supplement PillsА ви зараз сидите на дієті?

Шпинат знає як смачно харчуватися 5 разів на день і втрачати зайві кг.

Для Вас безкоштовно розрахуємо діапазон ідеальної ваги – нижню та верхню межі – в залежності від вашого віку, статури тіла. Надішліть нам ваші параметри : вага, зріст, вік, об’єм талії, бедра і зап’ястя.
Пишіть нам на мейл

АБО у «Сообщение» Шпинату на ФБ https://www.facebook.com/shpinat.in.ua

Джерело http://www.mycharm.ru/articles/text/?id=3144
Leave a Reply

Ми у Facebook

Контакти
info@shpinat.in.ua

Будь в курсі! Підпишись на поради від дієтолога!

Ваше ім'я

Ваш email