info@shpinat.in.ua

Команда “Шпинат” протестувала «тренування майбутнього» з X-Wave

Цінність часу в мегаполісі колосально висока. Розуміючи це, ми вирішили познайомитись ближче зі студією ЕМС-тренувань у Києві (електро-м’язова стимуляція). X-Wave обіцяють найкращі спортивні результати у найкоротший термін. Читайте про наш досвід та спробуйте самі!

Для клієнтів сервісу “Шпинат” мережа студій X-wave надала сертифікати на безкоштовні пробні тренування. Випробуйте корисні імпульси на собі –  напишіть запит на shpinat.in.ua@gmail.com.

 

Чому X-wave зацікавив команду “Шпинат”?

 

  • найголовніша перевага занять з X-wave – економія часу;
  • можливість займатися в студії або на дому (діє послуга – виїзд тренера з необхідним обладнанням);
  • кваліфікований персонал студій;
  • головний критерій роботи - здоров’я клієнта та його комфорт;
  • ЕМС-тренування – це тренування майбутнього - ми стежимо за трендами ЗОЖ.

Як проходять тренування у костюмах X-wave?

 

Отже, наше знайомство з X-Wave почалося зі студії в стилі «лофт» у самому серці Печерська. Одразу ж посипались запитання: 15 хвилин дають результат? Як обробляють костюми? Це безпечно? Навіщо костюми зволожують? Чи є розмірна сітка? Скільки важить костюм? Боляче відчувати імпульси?… Наш тренер розповів про всі особливості тренувань з ЕМС. Далі почалося найцікавіше ))

DSC_8078

На першому тренуванні за допомогою приладу ТАНІТА всім відвідувачам визначають метаболічний вік, рівень вісцерального жиру, водного балансу та інші цікаві показники. Вся інформація вноситься в індивідуальну картку.

Після інструктажу та заповнення анкети нас направили у роздягальню. Виявилось, що під костюм X-wave необхідно надягати спеціальну натільну білизну. Її можна придбати та самостійно за нею доглядати, або кожен раз брати гігієнічно-чистий комплект у самій студії. На місці вам також запропонують чистий рушник, фірмові шкарпетки та натільний костюм. Тренуватися можна у кросівках або у самих шкарпетках.

Тренер допомогає правильно одягнути костюм, пояс та підключає датчики. Далі – зрошує теплою водою… Все – в бій!

DSC_8106

Безпосередньо перед стартом, тренер демонструє вправи, розповідає про техніку дихання і напруження, яке необхідно створювати в м’язах під час імпульсів. Входити у тренування можна плавно ( це радує ). Особистий тренер контролює інтенсивність, пропонує виконувати досить прості рухи. При цьому, їх виконання дає відчутне напруження у м’язах (тобто, тримаєш м’ячик, а за відчуттями – штангу).

DSC_8129

Тренування тривало близько 15-20 хвилин. Після вправ – масаж на вибір: лімфодренажний або антицелюлітний. Тестували обидва))) Складно описати неконтрольовані вібраціі тіла… Одним словом,  це варте того, щоб записатися на пробне тренування Х-Wave!

За словами спеціалістів X-Wave ЕМС, тренування у костюмі абсолютно безпечні для здоров’я. Помітний ефект наступає вже після 4-6 тренувань. Імпульси генеруються спеціальним тренажером. За типом вони схожі на ті, які ініціює мозок під час фізичної активності. Таким чином, ЕМС моделює природний процес скорочення м’язів. При цьому виключаються навантаження на суглоби і хребет! Імовірність отримати травму - виключена.

DSC_8167

На всі питання кваліфіковано відповість адміністратор або тренер студії. Крім того, Ви можете ознайомитись з популярними запитаннями на www.x-wave.com.ua

Leave a Reply

Ми у Facebook

Контакти
info@shpinat.in.ua

Будь в курсі! Підпишись на поради від дієтолога!

Ваше ім'я

Ваш email